Filtrex s.r.o.

Supplier of the RIFTELEN N15 industrial filter for the filtration of food oils, which enables significantly better flow of the filtered fluid through the filter compared to regular filter materials.

OWN PRODUCTS AND TECHNOLOGIES

RIFTELEN N15

Nanovlákenná membrána RIFTELEN ®N15 je určena především k filtraci potravinářských kapalin v deskových filtrech a ve skládaných „hvězdicových“ kartuších různých velikostí a tvarů. Membrána RIFTELEN ®N15 v současné době poskytuje různé třídy filtrace se záchytem částic od 5 µm do 50 µm.

Show product sheet

Rouška RIFTELEN

Ochranná rouška vyrobená z nanovlákenné membrány RIFTELEN N15

Contacts

filtrex.cz
info@filtrex.cz
Phone: +420 461 535 186
U Stadionu 2, Svitavy

Články o Filtrex

Nanoden ukázal první malbu na světě na nanovlákenném plátnu

Nanoden ukázal první malbu na světě na nanovlákenném plátnu

7.9. 2022 se uskutečnil jubilejní 10. Nanoden v Centru přírodovědných a technických oborů (CPTO) na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem, kde se už tradičně představili novinky z oblasti nanotechnologií. „Návštěvníci mohli vidět, jak filtrovat...

read more
Pozvánka na NANODEN ÚSTÍ NAD LABEM 2022

Invitation to NANODAY ÚSTÍ NAD LABEM 2022

Zajímají vás české nanotechnologie? Přijďte na Nanoden v Ústí nad Labem! Předvedeme vám novinky českých nanotechnologických firem a seznámíte se i s aplikovaným nanotechnologickým výzkumem.  Nanoden je jedinečná příležitost potkat se s podnikateli i vědci v oboru...

read more
Doporučujeme české výrobce nanovlákenných ochranných pomůcek

Recommended: Czech Producers of Nanofiber Protective Equipment

We present to you our list of producers and suppliers of nanofiber filtration membrane products protecting the respiratory system. All of them are members of the Czech Nanotechnology Industries Association. The list includes producers and suppliers of nano face masks, nano respirators, nano filters for textile masks featuring a pocket, as well as antivirus scarfs and neck gaiters with a nanofiber filter.

read more
en_GBEnglish (UK)