FN-NANO s.r.o.

Firma je dceřinou společností Advanced Materials-JTJ s.r.o. Uvedla na trh vysoce účinné fotokatalytické nátěrové hmoty 2. generace – funkční nátěry FN NANO® s mimořádně silným fotokatalytickým efektem a další výrobky využívající stejného jevu.

Vlastní produkty a technologie

FN NANO

Fotokatalytické nátěry pro čištění vzduchu a likvidaci bakterií a virů na fasády, stropní panely, kámen, přírodní povrchy a dřevo.

Povrchy natřené funkčními nátěry FN NANO ®díky světelné energii mi- mořádně efektivně likvidují veškeré viry, bakterie, spory plísní a jedovaté látky rozptýlené ve vzduchu. Tím vytvářejí zdravější prostředí v interiérech budov. Tyto nátěry současně aktivně čistí samy sebe.

Zobrazit produktový list

FN® AQUA

Eko přípravek pro čištění vody v bazénech a zahradních jezírkách a snížení spotřeby bazénové chemie. Suspenze FN ®AQUA obsahuje patentově chráněnou recepturu s minerálními přísadami a s vysokým obsahem fotoaktivního oxidu titaničitého (TiO2), který je chemicky totožný s potravinářským barvivem – titanovou bělobou, látkou, která je masivně využívána v potravinářském průmyslu a také v kosmetice.

Zobrazit produktový list

FN®1 BioMax

Speciální fotokatalytický nátěr vyvinutý proti COVID-19 pro použití v nemocnicích a zdravotnických zařízeních

Kontakty

fn-nano.com
info@fn-nano.om
Telefon: +420 771 152 885
Kamenné Žehrovice 23

Články o FN-NANO s.r.o.

cs_CZČeština