HF sevis s.r.o.

Společnost HF servis vyvíjí, vyrábí a prodává hydrofobní a oleofobní ochrany na bázi nano polymerů na všechny druhy povrchů, od fasád, střech, FV a solárních panelů, dlažeb, dřeva, kovů, skla, plastů až po kůži a textil. Kromě nano ochran, které zajišťují perfektní vzhled a dlouhodobou životnost povrchů, vyrábí také bezpečné čistící prostředky, které jsou šetrné k životnímu prostředí a bezpečné pro lidské zdraví. Všechny produkty splňují přísné legislativní předpisy. Velkou předností společnosti je poskytnutí profesionálního servisu, co se produktů a aplikací týče.

Vlastní produkty a technologie

Impaguard 334

je transparentní hydrofobní, oleofobní a antigraffiti extrémně zatížitelná nano ochrana s vysokou odolností proti znečištění, vodě, olejům, mastnotě, moči, atmosférickým vlivům a UV záření s životností až 10 let. Vyznačuje se vynikající odolností proti stárnutí, opotřebení, otěru, korozi a mořskému prostředí. Vytváří neviditelný film, který hlavně umožňuje na rozdíl od ostatních ochran podkladu dýchat. Ideální ochrana pro pochozí povrchy i na ochranu rohů budov, tarasů, soch, kašen, plotů a vysoce zatížených povrchů památek. Vhodnost použití tohoto produktu na ochranu památek dokládá atest Akademie věd ČR.

Impaguard 340 A/B

je dvousložková tepelná nano ochrana povrchu, poskytující zároveň ochranu proti graffiti, tagům, znečištění, biofilmu, olejům, vodě, posypovým solím a UV záření. Produkt lze napigmentovat do barvy fasády. Složka 340A hloubkově snižuje vlhkost podkladu vytvrzovací reakcí a chrání před další vlhkostí včetně kapilární vody i přesto, že jde o permanentně paropropustný produkt. Dochází tak ke snížení až 2% vlhkosti, tzn. až k 20% snížení energetického zatížení. Složka 340B poskytuje ochranu před graffiti a zároveň tepelnou ochranu povrchu. Hydrofobní impregnace povrchu snižuje absorpci vody nejméně o 80 %, čímž udržuje tepelně izolační vlastnosti stěny na trvale vysoké úrovni. Ve spojení snížení stávající vlhkosti první složky a trvale vodě odolné termo ochraně druhé složky je celkové snížení až 4% vlhkosti v povrchu, což znamená až 40% snížení energetického zatížení.

Impasolar® NCR

je keramická hydrofobní a oleofobní zpevňující nano ochrana solárních a fotovoltaických panelů. Na povrchu vytváří neviditelnou keramickou vrstvu s vynikající dlouhodobou ochranou proti vodě, polétavému prachu a písku, pylu, znečištění z ovzduší, mastnému dopravnímu filmu, znečištění od ptáků a hmyzu, usazování minerálních povlaků. Ošetřený panel je v podstatě samočistící, veškeré nečistoty za deště nabalí na kuličky vody a jednoduše stečou z povrchu pryč. Keramický povlak o tvrdosti 9H zpevňuje povrch, který je poté odolný vůči oděru a povětrnostní abrazi a tím dochází k výraznému prodloužení životnosti panelů. Zaručuje průchod 100% světla, odolává vysokým teplotám i náhlým změnám. Impasolar® NCR vzhledem k samočistícímu účinku výrazně zvyšuje výrobní výkon panelů. Jedno ošetření poskytne ochranu až na 5 let!

Impaguard 336

je transparentní dlouhotrvající ZPEVŇUJÍCÍ hydrofobní nano ochrana s vysokou odolností proti vodě a UV na extrémně zatížené plochy jako jsou zámkové dlažby, betonové podlahy, obklady, terasy a konstrukce. Vytváří 3D (trojrozměrnou) strukturu zpevnění, ale zároveň nesnižuje paropropustnost povrchu. Ošetřený povrch výrazně zabraňuje tvorbě bílých usazenin. Nezpůsobuje kluzký povrch, výrazně zpomaluje, až zastavuje proces stárnutí. Vytváří neviditelný film, který navrací původní vzhled povrchu a hlavně umožňuje podkladu dýchat na rozdíl od ostatních ochran. Hydrofobní účinek zároveň brání pronikání vlhkosti do ošetřeného povrchu a chrání jej tak před dalším poškozováním a znečištěním. 

H2400

je jednosložkové vysokoteplotní keramicko-kovové lepidlo/tmel odolávající teplotám až do 1060°C. Používá se ke spojení, lepení, spárování a k opravám vysokoteplotně namáhaných dílů, převážně na hliníku, litině, oceli, nerez oceli a keramice. Používá se jednoduše všude tam, kde vysoká teplota neumožňuje použít běžné tmely na bázi epoxidu. Lepidlo je přebarvitelné barvou, lze ho mechanicky opracovávat. Možné použití: opravy odlitků a forem, vysokoteplotní pece, bojlery, příruby, turbíny, spalovací motory, čerpadla, ventilátory, hlavy motorů, výfukové vedení, rozdělovací potrubí, opravy v chemickém průmyslu.

Kontakty

www.hfservis.cz

marketing@hfservis.cz

Telefon: +420 377 279 252

Plešnice 25, Plešnice 330 33

cs_CZČeština