Lada Vyvialova Creative Platform s.r.o.

České designové studio, které vytváří chytrou módu z nanomateriálů. LADA tvoří ready-to-wear i firemní oděvy, které mají UV filtr, termoregulační, antiseptické a antibakteriální vlastnosti a odvádějí přebytečnou vlhkost. Veškeré nanotechnologie jsou integrovány do hmoty materiálu, jsou bezpečné, certifikované a stálé, určeny pro opakované používání.

Vlastní produkty a technologie

LADA Triko

Chytré triko vyrobené z nanomateriálu s nanočásticemi stříbra. Má UV filtr, termoregulační, antiseptické a antibakteriální vlastnosti, současně odvádí od těla přebytečnou vlhkost. Je vhodné pro široké spektrum využití, fyzickou zátěž i dermatologické pacienty. Díky svým unikátním vlastnostem je ideální pro každé odvětví, kde je důležitý komfort, od těžkého průmyslu a zdravotnictví až po obranné složky.

NANOguard

Mechanická bariéra určena všude tam, kde není vyžadován respirátor a sterilní materiály. Užitý mimořádně prodyšný nanomateriál je vhodný i pro náročnou fyzickou zátěž a intenzivní komunikaci. Nanočástice stříbra v materiálu také likvidují zachycené organismy. NANOguard lze jednoduše vyprat a používat opakovaně, díky čemuž je navíc šetrný k přírodě.

Zobrazit produktový list

LADA ready-to-wear

LADA je jediné studio, které používá nanomateriály pro výrobu konfekce. Design je založen na minimalismu, komfortu, eleganci a vytváří tak nadčasový, udržitelný šatník. LADA vytváří jak kolekce a oblečení pro firmy, tak vlastní řadu udržitelného oblečení.

Kontakty

ladavyvialova.cz
mail@ladavyvialova.cz
Telefon: +420 777 065 152
Boženy Němcové 1238, Příbor

cs_CZČeština