Nanotechnologická firma spojila své aktivity se sportovním řetězcem Decathlon

Autor: ANP ČR

22.12.2019

Technologie celoročního lyžování poprvé v ČR dostupná na prodejnách Decathlon!

Značka SKI365, která spadá pod firmu NanoTrade, využívá nanotechnologie ve svém novém produktovém portfoliu, zaměřeném na celoroční lyžování. Kromě lyžařských trenažérů pod značku patří také povrchy pro celoroční lyžování. Firma NanoTrade spojila své aktivity se známým sportovním řetězcem Decathlon, který jako první používá technologii SKI365 ve svých čtyřech českých prodejnách!

Běžkování je v posledních letech velmi oblíbeným sportem a my se ani nedivíme! Kombinaci přirozené pohybové aktivity s výhledy na zasněženou krajinu odolá jen málo kdo. 

Jak ale vybrat správné běžky právě pro vás? 

Můžete si vybrat turistické běžecké lyže, které jsou určené zejména pro všechny, kteří se chtějí hlavně kochat krajinou a užít si pohyb v zimě na lyžích. Běžky v této kategorii jsou širší, měkčí, mají většinou pomalejší méně skluznou skluznici.

Dále to jsou sportovní běžky, které jsou pro ty, kteří berou sport trochu vážně. Tyto běžky jsou vybavené většinou lehčí konstrukci a rychlejší skluznicí.

Nejvyšší typ je pro výkonnostní běžkaře, které jsou určené pro náročné sportovce a závodníky. Běžky této kategorie jsou užší, tvrdší a mají výrazně rychlejší skluznici.

Kromě těchto typů běžek, musíte vybírat dle výšky a váhy, proto je výběr někdy velkým oříškem. Pokud nemáte možnost vyzkoušet různé typy běžek přímo v terénu, může se stát, že utratíte nemalou sumu za běžecké lyže, které Vám nebudou vyhovovat. 

Díky technologii celoročního lyžování SKI365 si nyní můžete vyzkoušet běžky na speciálním kluzném povrchu přímo v prodejně. Povrchy simulují reálné sněhové podmínky, takže si můžete otestovat lyže přímo na míru. 

Testy běžek na povrchu SKI365 vám pomohou vybrat běžky přímo na míru v prodejnách Decathlon Ostrava, Brno Modřice, Praha Černý Most a v Liberci. 

 

 

 

Výroba nanorespirátorů ve Spuru reaguje na současnou poptávku

Výroba nanorespirátorů ve Spuru reaguje na současnou poptávku

Zlínská společnost SPUR a.s. v těchto dnech zaznamenala zvýšený zájem o své nanorespirátory SPURTEX®. Dodává je nyní zákazníkům v rámci České a Slovenské republiky, ale také do Německa a Velké Británie. V současné době se její skladové zásoby pohybují kolem 1 milionu...

Quality Innovation Award pro NANO MEDICAL za kryty ran z nanovláken

Quality Innovation Award pro NANO MEDICAL za kryty ran z nanovláken

Česká společnost pro jakost ocenila ve čtvrtek 14. ledna organizace i jednotlivce, pro které je kvalita posláním. Marcela Munzarová z Nano Medical v Liberci získala 2. místo v národním kole MEZINÁRODNÍ CENY INOVACÍ v kategorii malé a střední podniky za medicínskou...

Dále by vás mohlo zajímat

0 komentáøù

cs_CZČeština