AKTUALITY

Nanotechnologie na MSV Brno 2018

Zveme všechny fandy nových technologií k NanoTrade na MSV v Brně, pavilón Z, stánek 121.

Ve společné expozici olomouckého kraje, spolu s dalšími Hi-Tech firmami v kraji, představíme aktuální výstupy z našich projektů: materiály pro povrchové zušlechťování a speciální sportovně orientovaný vývojový projekt SKI365.cz

Ochrana povrchů a změna vlastností struktur materiálů se stále více prosazuje v komerční sféře. U nás si můžete prohlédnout ukázky zlepšení povrchových vlastností materiálu, jak je ochránit před kaplinami nebo znečištěním. Letos ale přicházíme se zajímavou novinkou pro firmy, zabývající se třískovým opracováním. Po několika měsících testování představíme aditiva pro řezné a chladicí emulze, které zlepšují podmínky při opracování, prodlužují životnost nástrojů a zkracují časy operací.

Pokud chcete investovat nebo provozovat aktuální technologie pro výuku a trénink lyžování a snowboardu, u nás nejdete poslední technologické vychytávky ve formě lyžařských trenažérů. Představíme také světovou novinkuprvní trenažér na běžky – klasiku. Můžete si mimo jiné osahat umělý povrch pro celoroční lyžování, vhodný do sportovních areálů, lyžařských středisek nebo pro městské instalace.

V pavilónu C, stánek 0.23 si pak můžete prohlédnout naše funkční pracovní oblečení nanosilver(R), které zlepšuje komfort při práci. Je vhodné pro činnosti v halách, kanceláři, ale také pro práce ve velmí náročných klimatických podmínkách v terénu.

Publikováno: 13.9.2018, Autor: nanoasociace