NanoTrade s.r.o.

Vyvíjí a vyrábí funkční oblečení se stříbrem, nano roušky, nano filtry, nanoprostředky pro ochranu povrchů. Nabízí ucelené řešení pro čisté prostory. Provozuje e-shop www.nanosilver.cz s největší nabídkou nano výrobků v ČR.

Vlastní produkty a technologie

nanosilver®

Funkční oblečení s molekulami stříbra. Kožní bakterie rozkládají pot a vytvářejí tak nepříjemný potní zápach. Molekuly stříbra v mikrovláknech v oblečení nanosilver® brání množení bakterií a tím i vzniku nežádoucího pachu. Stříbro je nedílnou součástí polyesterových vláken, je v nich pevně uchyceno. Nošením ani praním se z příze nijak neuvolňuje.

Zobrazit produktový list

Envirox™

Nanoaditivum pro snížení spotřeby nafty a redukci emisí skleníkových plynů. Envirox™ obsahuje jako katalyzátor oxid céru. Snižuje spotřebu paliva o 5 až 9 %, odpovídajícím způsobem redukuje emise skleníkových plynů a zmenšuje podíl škodlivých látek v emisích. Přidává se do nafty celoročně bez nutnosti jakéhokoliv rozmíchání nebo nějaké další přísady.

Zobrazit produktový list

Smart Nano

Nabízí ucelenou produktovou řadu nano výrobků k ochraně a zušlechtění povrchů, nano kosmetiku pro domácnost, auto, moto nebo elektrokola.

Zobrazit produktový list

Celoroční lyžování

Nabízí technologii celoročního lyžování. V rámci projektu SKI365 vyvíjí a dodává umělé povrchy pro lyžování, unikátní trenažéry pro lyžování, snowboard a běžky.

Zobrazit stránku ski365.cz

Kontakty

nanotrade.cz
info@nanotrade.cz
Telefon: +420 739 436 625
Ostravská 1551
Frýdek-Místek 738 01

Články o NanoTrade

Pozvánka na NANODEN ÚSTÍ NAD LABEM 2022

Pozvánka na NANODEN ÚSTÍ NAD LABEM 2022

Zajímají vás české nanotechnologie? Přijďte na Nanoden v Ústí nad Labem! Předvedeme vám novinky českých nanotechnologických firem a seznámíte se i s aplikovaným nanotechnologickým výzkumem.  Nanoden je jedinečná příležitost potkat se s podnikateli i vědci v oboru...

číst více
cs_CZČeština