PARDAM NANO4FIBERS s.r.o.

Využívá technologii odstředivého zvlákňování pro vývoj a výrobou nanovlákenných materiálů a jejich aplikaci v průmyslu.

Vlastní produkty a technologie

BreaSAFE Classic FFP3

Nanovlákenné respirátory nejvyšší ochranné třídy FFP3. Zachytávají viry, bakterie a další pevné látky větší než 0.3 μm s účinností vyšší než 99 %. Menší částice se díky atomárním silám zachycují a ulpívají na nanovláknech. Bakterie a viry jsou ve vznosu vždy navázány na další aerosolové či prachové částice a tím se zvětšuje jejich velikost.

Zobrazit produktový list

Clutex Filter

Domácí filtrační zařízení pro čištění vody od mikroplastů a dalších anorganických nečistot. Zařízení Clutex Filter odfiltruje kromě mikroplastů také rez, vodní kámen a další anorganické nečistoty pocházející z vodovodních trubek. Hlavním filtrační složkou domácího filtračního zařízení Clutex Filter je výměnná nanovlákenná membrána RIFTELEN ®N15 se záchytem částic od 5 µm.

Zobrazit produktový list

ASTRALPOOL NanoFiber

Filtr s nanovlákennou kartuší pro soukromé bazény do 90 m 3s vysokou kvalitou filtrace. Zatímco filtrační účinnost nejčastěji používaných pískových filtrů začíná na 20 mikronech, záchytná schopnost nanovlákenné kartuše je 5-8 mikronů. Nanovlákenný filtr se nemusí kvůli čištění vyjímat ze zařízení. Automatický systém pozná správný čas pro čištění filtru a kartuši sám vyčistí.

Zobrazit produktový list

NnF Ceram®

Anorganická nanovlákna s použitím v mnoha produktech jako například v Li-ion bateriích anodách a katodách, v separátorech li-ion baterií nebo palivových článků

NnF MBRANE®

Polymerní nanovlákenné membrány, které mohou být použity jako separační membrány v mnoha různých produktech nebo filtračních materiálech používaných na filtraci vody a vzduchu s velmi nízkým poklesem tlaku a velmi vysokým filtračním výkonem, případně pro užití v rouškách a filtrech pro ochranu obyvatel proti pandemických respiračním hrozbám

CYCLONE PILOT G2

Poloprovozní zvlákňovací zařízení na vývoj nanovláken pomocí odstředivého zvlákňování

Kontakty

nano4fibers.com
pardam@nano4fibers.com
Telefon: +420 pardam@nano4fibers.com
Žižkova 2759, Roudnice nad Labem

Články o PARDAM NANO4FIBERS

cs_CZČeština